قیمت اجرای کناف در کیش چقدر است
05
مه

قیمت اجرای کناف در کیش چقدر است؟

چند سالی است که اجرای کناف به یکی از پرطرفدارترین کارها در امور طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. محبوبیت کناف، به قدر زیاد است که اجرای آن در پروژه های ساخت و ساز و طراحی داخلی منازل به ویژه منازل آپارتمانی حتما لحاظ می شود. در حال حاضر تعداد شرکت هایی که پروژه اجرای کناف در کیش را برعهده می گیرند؛ رو به افزایش است. ولی آیا می توان به همه ی آن ها اعتماد کرد یا خیر. اکنون ما در اینجا هستیم تا شما را با خدمات کناف کاری و قیمت اجرای کناف در کیش، بهترین متخصص و خدماتی که ما ارائه می دهیم؛ آشنا کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

قیمت اجرای کناف در کیش چگونه تعیین می  شود؟

اگر قصد درخواست خدمات کناف کاری را دارید، منطقی است که در مورد قیمت اجرای کناف در کیش، سوالاتی داشته باشید. اینکه دستمزد اجرای کناف کاری در کیش چگونه تعیین می شود؟ آیا قیمت اجرای کناف، مقرون به صرفه است یا نه؟ یا اینکه قیمت اجرای کناف در کیش در خانه های نوساز با قدیمی چقدر تفاوت دارد؟

 اکنون ما با شما هستیم تا علاوه بر اینکه با خدمات و بهترین کناف کار آشنا شوید، با قیمت اجرای کناف در کیش هم مطلع شوید و از فاکتورهایی که روی بالا و پایین رفتن قیمت کناف کاری تاثیر می گذارد آگاه شوید.

فاکتورهایی که روی قیمت اجرای کناف در کیش تاثیر می  گذارد:

قیمت اجرای کناف در کیش، وابسته به چند عامل است. اولین عامل تاثیرگذار بر قیمت اجرای کناف در کیش، نوع کناف است. به طور کلی انواع کناف ها به 3 دسته دیوار کاذب جدا کننده، دیوار کاذب پوششی و دیوار کاذب پوششی یکپارچه تبدیل می شوند که به تبع نوع طرح و میزان مصالح مصرفی آن ها متغیر است و ورق کناف قیمت های متفاوتی پیدا می کند.

دومین عامل تاثیرگذار بر قیمت اجرای کناف در کیش، متراژ مورد نیاز است. هر مترمربع از کناف های مشبک، یکپارچه، متحرک و یا ثابت با هم تفاوت دارد. به طور مثال قیمت هر متر مربع کناف سقف ثابت، حدودا بین 450000 تا 600000 تومان است. همچنین مساحت کل سقف (سایه انداز سقف) مورد نظر در میزان قیمت اجرای سقف کاذب اهمیت دارد. به طور مثال، ممکن است سقف های بالای 200 متر با هزینه ای متفاوت (هر متر مربع) از سقف های زیر 100 متر مربع اجرا شوند.

از دیگر فاکتور هایی که بر روی قیمت اجرای کناف در کیش تاثیر می گذارد، نوع و کیفیت متریال و مواد هایی است که در ساخت کناف به کار برده می شود. قابل ذکر است که مواد کناف در هر نوعی که باشد در ضخامت ها و درجه بندی های متفاوتی عرضه می شوند که در تخمین قیمت کناف سقف و دیوار نقش مؤثری دارند.

به طور کلی قیمت مصالح کناف، می تواند بین 15 الی 50 درصد کل هزینه کناف را در بر بگیرد.

به طور مثال در حین طراحی و ساخت کناف و نصب آن، از عناصر زیر استفاده کنند. استفاده از هر کدام بر قیمت هر متر مربع کناف تاثیر می گذارد.

رایج ترین صفحات به کار رفته در کناف

صفحات روکش‌دار گچی در کناف: این صفحه جهت مصارف عمومی کاربرد دارد چرا که دارای قابلیت مقاومت در برابر رطوبت، حریق و ضربه است.

صفحات گاردکس در کناف: این عنصری به کار رفته در کناف، سقف و دیوار های کاذب را در برابر حریق، کپک زدگی و رطوبت مقاوم می کند.

صفحات آکوستیک: این عنصر به کار رفته در کناف، عایق صدا است. از این کناف ها بیشتر در استودیو ضبط موسیقی، سالن های سینما و کنسرت کاربرد دارد.

صفحات تصفیه هوا: این عنصر در کناف، مانع از نفوذ آلاینده‌ها به محیط می شود. از این نوع کناف ها بیشتر برای رستوران ها، هتل ها و … استفاده می شود.

تایل‌های معدنی و گچی: تایل های معدنی و گچی رایج ترین و معمولی ترین کناف ها هستند که در مصارف خانگی کاربرد دارد.

تایل‌های پشم و چوب در کناف: تعبیه این صفحه در کناف ها باعث جذب و جلوگیری از انتشار صدا می شود. این نوع کنف ها در سالن های آمفی تئاتر، فضاهای ورزشی و ساختمان های اداری بیشتر کاربرد دارد.

اندود پاششی ورمی پلاستر: استفاده از این عنصر در ساخت کناف، باعث حفاظت از سازه در برابر حریق از 30 الی 120 دقیقه می شود.

مصالح درزگیر: نوار درزگیر، بتونه درزگیر، گچ پوششی، نوار چسب جدا کننده از دیگر متریال های مورد نیاز برای هر نوع کنافی است که بسته به کیفیتشان قیمت های متفاوتی دارد.

هزینه نهایی اجرای کناف در کیش از زبان یک متخصص
هزینه نهایی اجرای کناف در کیش از زبان یک متخصص

هزینه نهایی اجرای کناف در کیش از زبان یک متخصص

در واقع متخصصین، بر اساس فاکتورهایی که گفته شد و اینکه چند روز و ساعت طول می کشد تا پروژه کناف کاری در کیش تمام شود، یک نرخ کلی برای قیمت اجرای کناف در کیش تعیین می شود. تا هم هزینه های خودش و هم هزینه هاش تعداد کارگرانی که نیاز است، را پوشش دهد. بعد از بررسی متخصص و تعیین یک قیمت پایه، او برخی از موارد هزینه ها را مانند هزینه حمل بار و هزینه های جانبی پیش آمده در حین کار بر اساس توافق کارفرما و مجری کناف تعیین می شود؛ به هزینه پایه کناف اضافه می کند.

به گفته یکی از متخصصین، قیمت نهایی اجرای کناف در کیش، بعد از انجام یک بازدید دقیق، تعیین و به همان لحظه به مشتری گفته می شود تا پس از تایید نهایی طرفین برای اجرای کناف اقدام عملی صورت گیرد.

 اجرای کناف برای ساختمان های مسکونی و تجاری در کیش

اجرای کناف، جهت بازسازی و تغییر دکوراسیون خانه ها، ویلا ها، هتل ها، رستوران ها در کیش و … بسیار پرطرفدار شده است. چرا که کیش به یکی از زیباترین شهرهای ایران تبدیل شده است و سالانه توریست و مسافران زیادی را به خود جذب می کند. به همین دلیل می طلبد که به واسطه برخی از خدمات طراحی دکوراسیون از جمله اجرای کناف های بسیار مدرن و چشمگیر، زیبایی طراحی داخلی ساختمان های کیش را دوچندان شود تا افراد، بیشتر از همیشه جذب جزیره کیش شوند.

اکنون اگر برای بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی مغازه، رستوران، هتل، کافی شاپ، ویلا و … قصد کناف کاری را دارید، می توانید روی مجموعه ی ما حساب کنید. ما با گردآوری بهترین و باتجربه ترین متخصصین در زمینه اجرای کناف در کیش، می توانیم به شما کمک کنیم و زیبایی دکور ساختمان شما را دوچندان کنیم.

هزینه اجرای کناف جهت بازسازی و تغییر دکوراسیون چقدر است؟

همانطور که خواندید قیمت اجرای کناف در کیش، به عواملی همچون، نوع کناف، متراژ، تعداد روز و کارگر و … بستگی دارد. اما بر اساس صحبت های یک متخصصین، قیمت کناف کاذب در یک ساختمان نوساز کمتر از نصب کناف در حین بازسازی و تغییر دکوراسیون است. چرا که کناف کاری در هنگام بازسازی و تغییر دکوراسیون به فازهای مختلفی بسط پیدا می کند که به تبع در برآورد هزینه کناف کاری تأثیر می گذارد.

به طور مثال زمانی که به بازسازی و اجرای کناف در یک خانه ی غیر نوساز پرداخته می شود، مجری باید برای بالا بردن سطح کیفیت کار خود، به سراغ رفع نم و رطوبت دیوارها و سقف ها، برطرف کردن سوراخ ها و شکاف ها و رفع ترک های دیوار و سقف و چکه کردن آب، برقراری اتصالات الکتریکی، کندن بخش های از سقف و یا دیوار و … برود. که هر یک از اینها نیازمند متریال ها، ابزار های ویژه ای است و در نهایت باعث طولانی شدن پروژه اجرای کناف می شود.

هزینه اجرای کناف جهت بازسازی و تغییر دکوراسیون چقدر است؟
هزینه اجرای کناف جهت بازسازی و تغییر دکوراسیون چقدر است؟

قیمت اجرای کناف در کیش را از همه کس جویا نشوید

جهت تخمین هزینه اجرای کناف در کیش؛ به هیچ وجه به سراغ بناها و مجریان عمومی نروید. قطعا مجریان یا همان کناف کاران با سابقه می توانند تخمین دقیق تری از هزینه کناف در کیش نسبت به سایر افرادی که تجربه ی کمی در این زمینه دارند؛ ارائه بدهند. جالب است بدانید که، هزینه کناف کاری توسط یک بنا و مجری عمومی معمولا گران تر از هزینه دستمزد یک کناف کار باتجربه می شود.

چرا که معمولا آن ها درصدی را به عنوان سود روزانه برای خودشان در نظر می گیرند و بر روی قیمت کناف می کشند. اما اگر اجرای کناف در کیش را کاملا به یک متخصص و کناف کار باتجربه بسپارید طبق فاکتور های تعیین شده قیمت نهایی را بدون هیچ گونه دریافت هزینه های اضافی، تعیین می کند.

اجرای کناف کاری در کیش با قیمتی مقرون به صرفه

اکنون اگر برای اجرای کناف در کیش برای ساختمان های مسکونی، تجاری از جمله، سقف هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، تالار ها، ویلا ها و … و همچنین برای بخش بندی فضای داخلی شرکت ها، ادارات و … به دنبال مجموعه ای باتجربه می گردید، روی آذین پیمان تمام و کمال حساب کنید. شرکت آذین پیمان با گردآوری متخصصانی باسابقه و مسلط زیباترین، شیک ترین و چشمگیر ترین کناف ها را برای شما طراحی و نصب می کنند. در حال حاضر اگر می خواهید به صورت کاملا دقیق از قیمت اجرای کناف در کیش، قیمت کناف پشت تلویزیون، قیمت دیوار کاذب مشبکی، قیمت کناف جدا کننده و … مطلع شوید، با ما تماس بگیرید.

متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت ورق کناف ایران، نمی توان عدد دقیقی درج کرد. بهتر است با کارشناسان ما صحبت کنید و درخواست خود را به طور دقیق بیان کنید و یا از یک مجری و متخصص بخواهید به محل شما بیایند تا بعد از بررسی های لازم، به طور دقیق قیمت کناف در کیش را به شما بازگو کنند.