قیمت نقاشی ساختمان در کیش

قیمت نقاشی ساختمان در کیش

اگر قصد رنگ آمیزی ساختمان خود را دارید، مسلما اولین چیزی که ذهن شما را درگیر خودش خواهد کرد قیمت نقاشی ساختمان در کیش است. در حقیقت مطلع شدن از قیمت نقاشی ساختمان و دیگر خدمات کاملا منطقی است.

به ویژه در این دوره که نرخ همه چیز روزانه افزایش پیدا می کند. به دلیل اهمیت این موضوع، به سراغ عوامل و فاکتور های تاثیرگذار بر روی قیمت نقاشی ساختمان در کیش، دستمزد نقاش در کیش و قیمتی که تیم آذین پیمان از مشتریانش دریافت خواهد کرد رفته ایم. پس برای اینکه جهت درخواست خدمات نقاشی ساختمان و بودجه ای که باید برایش کنار بگذارید، تصمیم درستی بگیرید؛ در ادامه همراه ما باشید.

مقرون به صرفه ترین قیمت نقاشی ساختمان در کیش

همانطور که می دانید؛ خدمات نقاشی ساختمان هنوز هم که هنوزه جز یکی از رایج ترین سرویس ها برای طراحی دکوراسیون ساختمان های نوساز و قدیمی است که هزینه بالایی ندارد. تعرفه قیمت نقاشی ساختمان در کیش در مقایسه با سایر هزینه ها در طراحی و دکوراسیون داخلی از جمله کاغذ دیواری، رزین اپوکسی و … بسیار مقرون به صرفه تر است.

در واقع مزیت اصلی این خدمات، همین مقرون به صرفه بودنش است. ولی بسته به فاکتور های دیگری قیمت نقاشی ساختمان در کیش ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل به طور جامع به سراغ تک تک عواملی که بر روی نقاشی ساختمان در کیش تاثیر می گذارند رفته ایم. پس با هم این عوامل را می خوانیم.

 

نوع رنگ: مهم ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت نقاشی ساختمان در کیش

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت نقاشی ساختمان در کیش، نوع رنگ انتخابی است. شرکت آذین پیمان، از رنگ های متنوعی جهت رنگ آمیزی دیوار، در و پنجره ی شما استفاده می کند که هر کدام از آن ها قیمت و ویژگی های متفاوتی دارد. از آنجایی که معمولاً نقاش ها برای نقاشی کل دیوار خانه اش از رنگ پلاستیک استفاده نمی کنند.

معمولاً تلفیقی از رنگ روغن و پلاستیک یا رنگ پلاستیک و اکریلیک و یا سایر رنگ ها استفاده می کنند، پس قطعا دانستن قیمت هر یک از رنگ ها می تواند در بستن قرارداد و پیدا کردن یک نقاش کاربلد به شما کمک کند. پس برای آگاهی هرچه بیشتر به سراغ بررسی قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ پلاستیک، رنگ روغن، آکریلیک و … می رویم.

قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ پلاستیک:

رنگ پلاستیک مناسب برای نقاشی ساختمان، برندهای مختلفی دارد و از دیرباز تاکنون جز یکی از رنگ‌های بسیار کاربردی بوده است. رنگ های پلاستیک توسط شرکت های سحر، پارس بهار و… در بازار عرضه می شوند. در حال حاضر در سال 1400 قیمت هر 12 کیلو رنگ پلاستیک بین 150000 تا 400000 توامن متغیر است. که نقاش باید نسبت به متراژ دیوار و سقف میزان رنگ پلاستیک مورد نیاز را را خریداری کند.

به طور کلی هزینه نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک به ازای هر متر مربع که بین 18.000 تا 23.000 متغیر است که هزینه های ایاب و ذهاب، هزینه حمل بار و … را به آن اضافه می شود.

هزینه رنگ آمیزی فضای داخلی خانه با این نوع رنگ معقول است. به همین دلیل برای رنگ آمیزی دیوار های بزرگ و ساختمان های اداری، سازمانی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ پلاستیک

قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ روغن:

رنگ روغن، یکی دیگر از رایج ترین رنگ های مصرفی برای نقاشی ساختمان است که بسته به نوع و کیفیت قیمت های متفاوتی دارد و به طور کلی قیمت رنگ روغن از قیمت رنگ پلاستیک بیشتر است. هزینه نقاشی ساختمان در کیش با رنگ روغن به ازای هر متر مربع بین 17.000 تا 37000 متغیر است.

از مزیت های نقاشی ساختمان با رنگ روغن می توان به مقاومت بالا، قابلیت شستشو، ماندگاری و پوشانندگی بالای آن اشاره کرد. به همین دلیل گزینه‌ی مناسبی برای تمام سطوح به ویژه در و پنجره هاست تنها عیبی که این نوع رنگ دارد این است که موج و ایرادهای گچ کاری را مشخص می‌کند.

قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ اکریلیک:

رنگ های آکریلیک بسیار متنوع‌‌اند و قابلیت پوشانندگی بالایی دارند و برای ایجاد بافت در سطوح بسیار مناسب هستند. اما استفاده از این نوع رنگ برای رنگ آمیزی درها و سطوح چهارچوب‌ها پیشنهاد نمی شود. چرا که قیمت آکریلیک کمی بالا است و خرید آن برای رنگ آمیزی کلیه بخش های ساختمان به صرفه نخواهد بود. قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ اکریلیک به ازای هر متر مربع، 30000 تا 40000 تومان است. که هزینه ایاب و ذهاب و حمل بار و … به هزینه پایه اضافه می شود.

قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ بلکا

بلکا جز جدیدترین نوع رنگ های ساختمان محسوب می شود که جایگزین مناسبی برای کاغذ دیواری است. در واقع این نوع رنگ، نوعی پوشش سلولزی است که از الیاف طبیعی همچون پنبه ساخته شده است. به دلیل ساختاری که این نوع رنگ دارد؛ قیمت خرید آن بیشتر از رنگ پلاستیک، رنگ روغن و اکریلیک است. رنگ بلکا به صورت معمولی و ابریشمی در بسته‌های 5 یا 10 کیلوگرمی در بازار عرضه می‌ شود.

البته اگر از بلکای معمولی برای نقاشی ساختمان استفاده کنید به ازای هر کیلوگرم 20 الی 30 هزار تومان برای خرید آن باید کنار بگذارید و اگر قصد دارید از و پودر بلکای ابریشمی استفاده کنید به ازای هر کیلوگرم 40 الی 60 هزار تومان در نظر بگیرید.

در نهایت باید هزینه خرید رنگ بلکا و هزینه‌های مربوط به مواد جانبی رنگ آمیزی با بلکا، از جمله هزینه چسب رزین (حداقل لیتری 40 هزار تومان) و هزینه ماله مخصوص بلکا (حداقل 30هزار تومان) و هزینه ایاب و ذهاب و هزینه حمل مواد، را به هزینه دستمزد که به ازای هر متر مربع 21.000 تا 26.000 است؛ اضافه کرد. درست است که قیمت دستمزد نقاش ساختمانی که با این رنگ بلکا، منصفانه و پایین تر از رنگ روغن و اکریلیک است. ما هزینه خرید متریال های مورد نیاز، بالا است و باید برای نقاشی ساختمان با این نوع رنگ، بودجه ای نسبتا زیادی کنار گذاشته شود.

قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ بلکا

قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ مولتی کالر

رنگ مولتی کالر یکی از بهترین پوشش های ساختمانی است که در مقابل آب مقاوم بوده و کاملا قابل شستشو است. این نوع رنگ، نسل جدیدی از رنگ هاست که ظاهری زیبا و منحصر به فردی به محیط داخلی می بخشد. تنها عیبی که رنگ مولتی کالر دارد؛ این است که پس از رنگ آمیزی با این نوع رنگ، سطح کار حالت برجسته پیدا می کند و اگر صاحب خانه بعد یک مدت قصد رنگ آمیزی و یا کاغذ دیواری مجدد داشته باشد باید دیوار را بتونه کاری کند.

قیمت نقاشی ساختمان در کیش با رنگ مولتی کالر به ازای هر متر مربع، 27.000 تا 37.000 است. هزینه نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر از رنگ پلاستیک بیشتر است و باید برای آن بودجه ای مناسب در نظر گرفته شود.

هزینه دستمزد نقاش ساختمان چقدر است؟

تا اینجا با هزینه نقاشی ساختمان با انواع رنگ ها آشنا شدید، شاید پیش خود سوال کنید پس هزینه دستمزد نقاش ساختمان چه می شود. در این باره باید بگوییم که به طور معمول، حدود 40 تا 60 درصد از قیمتی که شرکت نقاشی ساختمان در کیش به ازای هر رنگ اعلام می کند، مربوط به دستمزد نقاش می شود. بگذارید با یک مثال هزینه دستمزد نقاش در کیش را شفاف کنیم.

فرض کنید شما می‌خواهید دیوار های خانه را با رنگ اکریلیک نقاشی رنگ آمیزی کنید. اگر نقاش به شما برای رنگ آمیزی هر متر مربع دیوار، در و پنجره، مبلغ 20,000 تومان را اعلام کند. پس از این مقدار، حدود 8,000 تا 12,000 تومان که به طور میانگین 10,000 تومان می شود؛ مربوط به دستمزد نقاش و مابقیِ آن صرف خرید ابزار و رنگ مورد نیاز می شود.

قیمت هایی که در ابتدا گفته شد، یک قیمت کلی است هر شرکت نرخ خودش را اعلام می کند. قابل ذکر است که بسته به نوسان قیمت ابزار و متریال ها برای نقاشی ساختمان در کیش و همچنین میزان تجربه نقاش و شرایط کنونی شهر توریستی و زیبای کیش، هزینه نقاشی ساختمان در کیش ممکن است تغییر کند. پس پیشنهاد می کنیم که برای اطلاع دقیق از قیمت نقاشی ساختمان در کیش، با ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیقی کسب کنید.

مهم ترین نکات جهت تعیین درست قیمت نقاشی ساختمان در کیش

قبل از شروع رنگ آمیزی ساختمان، شما باید به چند نکته توجه کنید: اولین مورد این است که همان ابتدای کار باید سر قیمت دستمزد نقاش ساختمان در کیش با نقاش به توافق برسید. تا طبق بودجه ای که در نظر دارید، نقش مناسب ترین نوع رنگ را انتخاب کند.

دومین نکته این است که تمامی قسمت های خانه که نیاز به رنگ کاری دارند را به نقاش نشان دهید. تا او با توجه به بودجه و نوع طراحی مناسب ترین نوع رنگ را انتخاب کند. مثلا از رنگ های با کیفیت پایین تری برای راهروها، انباری ها و از رنگ های مرغوبی برای پذیرایی ها و اتاق نشیمن استفاده شود. از جمله موارد دیگر که باید قبل از شروع کار با نقاش ساختمان به آن توجه کنید نحوه پرداخت هزینه است. برای مثال برخی از افراد توافق می کنند که نصف مبلغ را ابتدای کار و بقیه آن را بعد از پایان کار پرداخت کنند.

سومین نکته، در کار نقاشی ساختمان، توجه به کیفیت کار است. برخی از شرکت ها برای جلب توجه شما؛ مبلغ بسیار کمی برای نقاشی ساختمان پیشنهاد می دهد. در این صورت شما نباید 100 درصد به آن شرکت اطمینان کنید چرا که این هزینه ها از سوی اتحادیه تعیین شده است و قطعا در صورت اعلام قیمتی پایین، کیفیت کار هم بسیار پایین است.

پس پیشنهاد می کنیم که به سراغ این شرکت ها نروید و هوشمندانه تر از همیشه عمل کنید. در حال حاضر اگر برای نقاشی ساختمان در کیش به دنبال شرکتی معتبر می گردید. ما با ارائه خدماتی باکیفیت همراه با اعلام قیمت هایی شفاف، می توانیم یکی از گزینه های خوب شما باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما