نقاشی ساختمان در کیش

نقاشی ساختمان در کیش

نقاشی ساختمان در کیش، جزو خدمات پردرخواست شرکت آذین پیمان است. این خدمات توسط تیمی حرفه ای و باتجربه به شمایی که در جزیره زیبای کیش سکونت دارید، در کوتاه ترین زمان ممکن با مواد بسیار مرغوب ارائه داده می شود. زیرا تمامی مواد اولیه مورد نیاز جهت نقاشی ساختمان در جزیره موجود می باشد.

اگر برای دریافت خدمات نقاشی ساختمان در جزیره کیش به دنبال گروهی کاربلد می گردید، همه جوره روی ما حساب کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با خدمات نقاشی جزیره کیش، نحوه اجرای نقاشی ساختمان، انواع، قیمت و … اطلاعاتی جامعی دریافت کنید.

[مطالب پیشنهادی: قیمت اجرای کناف در کیش | کناف در کیش | کناف یا گچبرگ چیست؟]

 

نقاشی ساختمان در جزیره کیش

مردم کیش به شدت به زیبایی و طراحی دکوراسیون منازل و ساختمان های تجاری و تفریحی خود اهمیت می دهند. از همین رو خدماتی نظیر نقاشی ساختمان، کاغذ دیواری، طراحی دکورهای شیک و چشمگیر مثل اجرای کناف و … به وفور درخواست می شود. به همین جهت شرکت هایی که خدمات نقاشی بنا در جزیره را ارائه می دهند زیاد شده اند؛ به طوری که پیدا کردن یک شرکت معتبر و یک نقاش ماهر دشوار شده است. پس با این حساب شما باید برای پیدا کردن بهترین و معتبرترین شرکت خدمات طراحی دکور، شرکت نقاشی ساختمان در کیش و … دقت زیادی خرج دهید.

نقاشی ساختمان در جزیره کیش

 

از کجا بهترین شرکت نقاشی جزیره کیش را پیدا کنیم؟

همانطور که گفته شد، پیدا کردن یک شرکت و نقاش معتبر برای دریافت خدمات نقاشی ساختمان در کیش کمی سخت شده است. از این رو باید دقت خود را به کار بگیرید و دست روی بهترین متخصص بگذارید. با هم چند نکته ی مهم در مورد بهترین شرکت رنگ آمیزی بنا در جزیره می خوانیم.

 • یک نقاش ساختمان خوب باید در کارش خلاقیت داشته باشد.
 • نقاش باید با تمامی روش ها و انواع نقاشی ساختمان تسلط داشته باشد.
 • شرکت رنگ آمیزی بنا در جزیره باید دارای سابقه خوبی و قابل توجهی باشد.
 • نقاش ساختمان باید بتواند مشتری را راهنمایی کند و بهترین رنگ را پیشنهاد دهد.
 • شرکت نقاشی ساختمان ضمانت دهد که نقاش در موقع مقرر کار را تحویل می دهد.
 • شرکت نقاشی بنا در جزیره باید، نمونه کارهای خود را به مشتری نشان دهد.
 • یک شرکت نقاشی ساختمان در کیش باید بعد از بررسی های لازم قبل از شروع کار قیمت کل رنگ آمیزی را تعیین کند.
 • بهترین شرکت رنگ آمیزی ساختمان در جزیره شرکتی است که از بهترین نوع رنگ و دیگر مواد مورد نیاز برای رنگ کاری ساختمان استفاده کند.

 

انواع رنگ نقاشی ساختمان در کیش

یکی از مهم ترین مسائل برای دریافت خدمات نقاشی ساختمان در کیش، انتخاب مناسب ترین نوع رنگ بنا است. رنگ باید از سوی متخصص پیشنهاد شود و سر استفاده از آن، طرفین به توافق برسند؛ چرا که هر یک از انواع نقاشی ساختمان، دارای قیمت و ویژگی های متفاوتی است. حال برای اینکه در حین انتخاب بهترین رنگ دیوار، بهترین تصمیم خود را بگیرید، بهتر است شما هم از انواع رنگ برای نقاشی ساختمان اطلاعاتی مفیدی داشته باشید؛ پس با هم ادامه مطلب را می خوانیم.

انواع رنگ نقاشی ساختمان در کیش بر اساس جنس و ویژگی

 • نقاشی ساختمان در جزیره کیش با رنگ پلاستیک
 • نقاشی ساختمان در جزیره کیش با رنگ روغنی
 • نقاشی ساختمان در جزیره کیش با رنگ اکریلیک
 • نقاشی ساختمان در جزیره کیش با رنگ بلکا
 • نقاشی ساختمان در جزیره کیش با رنگ پتینه
 • نقاشی ساختمان در جزیره کیش با رنگ نانو
 • نقاشی ساختمان در جزیره کیش با رنگ مولتی‌کالر
 • نقاشی ساختمان در جزیره کیش با رنگ کنیتکس
 • نقاشی ساختمان در جزیره کیش با رنگ ضد حریق

 

انواع نقاشی ساختمان در کیش

نقاشی ساختمان در جزیره با رنگ پلاستیک:

یکی از انواع رایج و قدیمی رنگ های ساختمانی، رنگ پلاستیکی است. مزیت اصلی این رنگ این است که پس از آنکه بر روی دیوار زده می‌شود مدت زمان زیادی طولی نخواهد کشید تا خشک شود. این نوع رنگ غیر قابل شستشو است و برای رنگ آمیزی سطوح پنجره و نرده‌ها پیشنهاد نمی شود.

نقاشی ساختمان در جزیره با رنگ روغن:

این نوع رنگ ساختمانی بسیار پرکاربرد است و مناسب دیوارهای خانه به ویژه دیوار پذیرایی است. مزیت اصلی رنگ روغن این است که سریع خشک می شود و می توان دیوار رنگ خورده را با خیال راحت شستشو کرد. این نوع رنگ در سه نوع براق، نیمه مات و مات در بازار وجود دارد. رنگ روغنی براق به روشن شدن محیط داخلی کمک زیادی می کند.

نقاشی ساختمان در جزیره کیش

 

نقاشی ساختمان در کیش با رنگ مولتی کالر:

همانطور که از اسمش مشخص است؛ این نوع رنگ از ترکیب چند رده رنگی با یک پیش زمینه با رنگ ثابت تولید می شود که بیشتر مناسب اتاق خواب و اتاق نشیمن است. قیمت این نوع رنگ در مقایسه با رنگ‌های دیگر نسبتا گران است؛ چرا که قابل ترمیم است و دوام بالایی دارد و ظاهر متفاوتی به دیوار می بخشد.

نقاشی ساختمان در کیش با رنگ بلکا:

رنگ بلکا، جزو جدید‌ترین پوشش‌های دیواری است که از الیاف سلولزی ساخته شده. از مزیت اصلی رنگ بلکا این است که بعد از اجرای آن روی دیوار، شبیه کاغذ دیواری می شود و کلیه ایرادات دیوار را به خوبی می‌پوشاند.

نقاشی ساختمان در جزیره با رنگ پتینه:

رنگ پتینه جز جدیدترین سبک های رنگ ساختمان محسوب می شود که به دو سبک مدرن و کلاسیک اجرا می‌شود. در سبک کلاسیک بیشتر از طرح و نقاشی استفاده می‌شود و سبک مدرن آن سطوح برجسته و طرح‌های ساده‌تر دارند. مزیت اصلی نقاشی ساختمان با رنگ پتینه این است که رنگ قابل ترمیم است و عمر بالایی دارد.

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک:

از دیگر انواع نقاشی ساختمان در کیش، نقاشی با اکریلیک است این دسته از رنگ های ساختمانی قابل شستشو هستند و در سه نوع مات، براق و نیمه براق در بازار به فروش می رسند. نقاشی ساختمان با رنگ آکریلیک، بیشتر برای ایجاد نقش و نگار بر روی سطوح ارائه می شود.

نقاشی ساختمان در جزیره با رنگ کنیتکس:

یکی دیگر از جدیدترین رنگ های ساختمانی، رنگ کنیتکس است که پوشش‌دهی و دوام بالایی دارد و در هر شرایط آب‌وهوایی مقاوم هستند.

هزینه نقاشی ساختمان در جزیره کیش

هزینه نقاشی ساختمان یکی دیگر از ملاک های انتخاب شرکت نقاشی ساختمان است. طبیعتاً هرچقدر نقاش ساختمان در کار خود حرفه ای و باتجربه باشد، هزینه نقاشی انجام شده نیز به همان نسبت بالاتر می رود. ولی قیمت بالا همیشه نشان دهنده بهترین انتخاب نیست. یک نقاش حرفه ای، قطعا منصف عمل می کند. این چیزی است که شرکت ما همیشه با آن توجه می کند و سعی می کند به آن بپردازد.

مطالب مرتبط: قیمت نقاشی ساختمان در کیش | آشنایی با جزیره کیش | سقف کاذب

نقاشی ساختمان در جزیره با رنگ ضد حریق

رنگ ضد حریق یا رنگ‌ نسوز همانطور که از اسمش مشخص است در برابر آتش سوزی و حرارت، مقاوم هستند. این نوع رنگ ها برای موارد خاصی کاربرد دارد.

نقاشی ساختمان در جزیره با رنگ نانو

رنگ های نانو دارای ویژگی‌هایی همچون ضد آب، ضد باکتری، ترمیم‌شوندگی، ضد خش و… هستند. کیفیت این رنگ ها بسیار بالاست و به همین دلایل قیمت بالایی دارد.

 

نقاشی ساختمان در جزیره با رنگ نانو

قیمت نقاشی ساختمان در کیش به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از تاثیرگذارترین فاکتور برای تعیین قیمت نقاشی ساختمان در کیش و دیگر شهرها، نوع رنگ مورد استفاده است. رنگ های ساختمانی مختلفی در بازار وجود دارد که بر اساس نوع و کیفیت آن ها قیمت های متفاوتی دارند. برای مثال قیمت رنگ آکریلیک نقاشی ساختمان به دلیل کیفیت بالاتری که نسبت به رنگ روغن دارد، کمی بالاتر است.

در میان انواع رنگ های ساختمان، رنگ پلاستیک قیمت پایین تری دارد. اما اینکه کدام نوع رنگ ساختمانی به کارتان می آید، باید از سوی متخصص و یک نقاش ماهر مشخص شود. به طور مثال اگر میخواهید منزلتان را نقاشی کنید؛ باید نوع رنگ پذیرایی با اتاق ها، آشپزخانه ها، انبار و… متفاوت باشد. این مسئله ای است که خود نقاش باید به شما بگوید و راهنمایی کند.

دومین فاکتور مهمی که در هزینه نهایی قیمت نقاشی ساختمان در جزیره تاثیر می گذارد؛ متراژ بنا است. هزینه نقاشی هر متر مربع از سوی اتحادیه نقاشی ساختمان در کیش، تعیین می شود. برای اطلاع دقیق می توانید به اتحادیه مربوطه رجوع کنید.

سومین عاملی که بر روی قیمت نقاشی ساختمان در جزیره تاثیر می گذارد؛ دستمزد نقاش است. برای محاسبه دقیق تر هزینه رنگ آمیزی بنا در جزیره بهتر است قیمت رنگ و قیمت دستمزد رنگ آمیزی در شهرهای مختلف را با هم مقایسه کنید. به طور مثال قیمت نقاشی ساختمان در کیش ممکن است به دلیل اینکه به شهری توریستی تبدیل شده است با قیمت نقاشی در بوشهر و … بالاتر باشد.

پس برای برآورد هزینه نقاشی ساختمان حتما اجرت نقاشی ساختمان را لحاظ کنید. البته نقاش، اجرت نقاشی ساختمان به ازای هر روز کاری، دریافت میکند. ولی به نحوی تعیین می کند که برای دیگر نقاشان و کارگرانی که برای نقاشی ساختمان شما به کار گرفته شده اند، کفاف باشد.

این ها فاکتور هایی است که روی قیمت نقاشی ساختمان تاثیر می گذارد. در حال حاضر اگر دنبال یک کار حرفه ای و تمیز هستید و می خواهید هزینه ای مقرون به صرفه برای نقاشی ساختمان در کیش خرج کنید؛ روی تیم کاربلد ما حساب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تخمین هزینه نقاشی جزیره کیش، با ما در ارتباط باشید.

 

نقاشی ساختمان در جزیره با تکنیک ها و متدهای مختلف

گروه آذین پیمان، برای ارائه خدمات رنگ آمیزی ساختمان در کیش از تکنولوژی روز دنیا و جدیدترین متد ها استفاده می کند. از نقاشی با قلموی دستی گرفته تا رنگ آمیزی خانه با غلتک، رنگ زدن دیوار با پیستوله و سایر متدهای درخواستی در نقاشی ساختمان، همه و همه توسط نقاشان برجسته در جزیره قابل انجام است.

همچنین نقاشی منزل مسکونی با رنگ های براق روغنی، رنگ آمیزی بافت دار و ایجاد سایه روشن های هنری، ایجاد طرح های منحصر به فرد و غیره بخشی از خدمات نقاشی ساختمان در کیش است که توسط اساتید نقاشی در کیش توسط شرکت آذین پیمان انجام می شود.

قابل ذکر است که تمامی خدمات با توجه به سبک منزل و سلیقه شما ارائه می شود. از آنجایی که تنوع و انواع رنگ ها و متدهای رنگ آمیزی بالا است و ممکن است انتخاب مناسبترین رنگ ها برای افراد کمی دشوار باشد، از همین رو مشاوران شرکت آذین پیمان؛ با دانشی که در این حوزه دارند به شما مناسبترین نوع، روش و تکنیک را پیشنهاد می دهد.

 

خدمات نقاشی ساختمان را از حرفه ای ها بخواهید

گروه طراحی و دکوراسیون آذین پیمان، در حال حاضر جزو بهترین شرکت نقاشی ساختمان در کیش محسوب می شود که از ابتدای شروع به فعالیت خود در حوزه طراحی دکوارسیون، با گردآوری متخصصانی مجرب و حرفه ای و بسیار باتجربه و استفاده از بهترین نوع رنگ و دیگر مواد مورد نیاز برای رنگ کاری بنا، همواره در راستای جلب رضایت مشتری گام برداشته است. در حال حاضر اگر قصد نقاشی ساختمان خود را دارید، با ما تماس بگیرید.

1 Comment

 1. رامین شهریاری گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  شهریاری هستم
  ساکن‌تهران صفادشت
  استادکار نقاشی ساختمان
  شیپور تبلیغ گذاشتین
  روزی چند؟محل اقامت و وعده غذای؟ساعت کاری؟
  09339847284 درصو.رت نیاز اطلاع دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما