طراحی

طراحی دکور

به طور خاص تاکید بر یک یا چند موضوع در یک قالب کلی دارد که میتواند شفاف و واضح منظور خود را به مخاطب خود برساند.

اگر قصد طراحی دکور پوشاک را دارید سبک مینیمالیسم میتواند یکی از گزینه ها باشد و معمولا هم مورد پسند بسیاری از مردم قرار میگیرد چرا که بدون حاشیه و شلوغی توجه را به چند محصول خاص فروشگاه شما جلب می کند.

از جمله ویژگی های آن میتوان به قابلیت بالای آن برای طراحی اشاره کرد و همچنین دست طراحان کاملا باز است برای خلق یک اثری خارق العاده.

طراحی مسکونی

به طور کلی یک  طراحی ایده آل و مناسب  باعث شادابی روح و اثرات مثبت در عملکرد زندگی انسان میشود و می تواند ما را به آرامش و حس رضایت نسبت به محیطی که در آن زندگی می کنیم بسیار نزدیک کند.

برای رسیدن به یک طراحی مناسب روش های مختلفی وجود دارد که برای انتخاب آن چند فاکتور را باید در نظر گرفت:

یکی از مهمترین این فاکتور ها اقلیم و فرهنگ است که به خودی خود تاثیر بر شکل,رنگ مبلمان,آثار هنری و عناصر دیگر در یک طراحی میشود ,و یا سبکی که متاثر از شکل نمای خارجی و یا معماری منظرآن باشد. بی شک استفاده از مصالح و متریال مختلف و نوین به ما کمک می کند تا بتوانیم به یک طراحی زیبا و چشم نواز دست یابیم.

طراحی اداری

شکل ظاهری محیطی که در آن کارو فعالیت می کنیم همواره یک امر مهم و ضروری در رابطه با حس آرامش و در عین حال سرشار از انرژی و سرزندگی برای کارکنان بوده که پرداختن به طراحی اینگونه فضا ها به ما کمک می کند تا یک فضای مناسب کاری داشته باشیم.

ایده های متفاوتی وجود دارد تا ما بتوانیم به یک طراحی ایده آل برسیم. به طور مثال معماری ارگانیک که روحیات انسان را لمس می  کند و حس گرمی را در فضا ایجاد می کند و یا معماری مینیمالیسم (ساده گرایی) که فقط عناصر اصلی را در فضا به نمایش می گذارد و بسیاری از سبک ها که ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند و می توانند گزینه مناسبی برای آن فضا باشند.

طراحی تجاری

طراحی محیط های تجاری یکی از پر تقاضا ترین موارد در طراحی دکوراسیون  میباشد که همزمان بر موضوعات مختلف طراحی تمرکز می کند. شاید بتواند اینگونه گفت که این  فضا ها بهترین پتانسیل طراحی دکوراسیون را دارند چرا که همه و همه ( المان , متریال , رنگ , مبلمان , سازه) دست به دست هم داده تا زمینه را برای رسیدن به سه امر مهم مهیا کند: تجارت , تفریح , خرید.