اجرای تایل 60*60 در کیش

اجرای تایل 60*60 یکی از رایج‌ترین خدمات طراحی دکوراسیون است که با انواع مختلفی از سازه‌ها انجام می‌شود. یکی از پرطرفدارین سازه‌ها برای اجرای تایل 60*60 در کیش، تایل‌های گچی و پی وی سی است. البته انواع دیگری هم دارد که در ادامه قصد داریم در مورد هر یک از انواع سقف کاذب تایل شبکه 60*60 و همچنین نحوه اجرای تایل ۶۰*۶۰ در کیش بپردازیم. پس جایی نروید تا در مورد سقف کاذب شبکه 60*60 همه چیز بدانید.

آنچه در مقاله اجرای تایل 60*60 می خوانید:


نحوه اجرای تایل 60*60 در کیش

همانطور که گفته شد؛ سازه‌های زیادی برای اجرای سقف کاذب تایل شبکه 60*60 وجود دارد که هر کدام دارای مزایای خاصی هستند. اکنون قبل از آنکه به سراغ انواع خدمات اجرای تایل 60*60 در کیش برویم؛ لازم است شما را با نحوه اجرای آن به صورت خلاصه و شفاف آشنا کنیم.

نحوه سقف کاذب شبکه 60*60 به این صورت است که ابتدا بعد از انتخاب سازه مورد نیاز و تامین ابزار و تجهیزات لازم، به سراغ اندازه گیری دقیق محل قرار گرفتن تایل های برش داده شده می‌رویم. دقت داشته باشید که برش تایل‌ها باید به صورت دقیق انجام شود. در غیر این صورت، غیر استاندارد و غیر قابل اجرا می‌شود.

بعد از اندازه گیری، نوبت به نصب نبشی‌های گالوانیزه دور تا دور دیوار می‌رسد. اندازه ارتفاع نبشی‌‎ها بسیار اهمیت دارد؛ پس باید تراز بندی شوند. معمولا جهت نصب نبشی‌های سقف کاذب شبکه 60*60، بسته به جنس دیوار از میخ و متصل کننده‌های مناسبی استفاده می‌شود. اگر برای اجرای تایل 60*60 از تجهیزات مناسبی استفاده نشود؛ قطعا نصب سازه‌ها غیر ممکن خواهد بود. به طور مثال برای اتصال نبشی به دیوارهای کاشی و سرامیک شده باید از میخ پرچ، از رول پلاک برای دیوارهای گچی و از میخ چاشنی برای دیوارهای بتنی استفاده شود.

 پس از نصب نبشی‌ها نوبت به نصب آویزها جهت متصل کردن تایل ها می‌رسد. تعداد و فاصله بین آویزها می‌بایست با نوع جنس سقف کاذب و تعداد روشنایی‌ها محاسبه شوند. هر چه طول و عرض سقف گسترده تر باشد و سقف کاذب سنگین تر، به تبع به آویزهای بیشتری جهت تحمل وزن تایل‌ها نیاز است.

بعد از آنکه آویزها یکی یکی نصب شد؛ باید به سراغ نصب سقف کاذب و سپس متصل کردن لامپ ها و سیستم روشنایی بر روی تایل‌ها رفت. این مرحله باید طبق نقشه ای که از قبل طراحی شده است؛ اجرا شود.

احرای سقف کاذب تایل 60*60


انواع سقف کاذب شبکه 60*60

برای اجرای سقف کاذب شبکه ای 60*60 از انواع سازه‌ها از جمله تایل‌های گچی، آلومینیومی، پی وی سی، ورق طلقی، ورق چوبی و شیشه ای استفاده می‌شود. که در بین انواع تایل‌های شبکه ای، تایل گچی، طلقی و پی وی سی بیشتر از همه پرکاربردتر و پرطرفدار است. قابل ذکر است که نحوه اجرای تمامی سقف های کاذب شبکه ای 60*60 یکسان است. تنها در نوع سازه و متصل کننده‌ها با هم تفاوت وجود دارند.

نحوه اجرای سقف کاذب تایل 60*60

اجرای سقف کاذب تایل گچی 60*60 در کیش

یکی از بهترین سازه‌ها، تایل‌های گچی ۶۰*۶۰ است. این نوع سازه، تخته‌های گچی از قبل آماده ای است که به آن‌ها کناف گفته می‌شود. سقف کاذب تایل گچی 60*60 در کمترین ریخت و پاش اجرا خواهد شد. از مزیت‌های این سازه، زیبایی و منحصر به فرد ، ایجاد نورپردازی‌های چشم گیر وهمچنین نصب سریع و آسان آن است. اگر برای سقف سرویس بهداشتی، حمام، استخر و … قصد اجرای سقف کاذب با تایل گچی 60*60 دارید پس باید به سراغ کناف‌های ضد رطوبت بروید. در غیر این صورت خیلی زود دچار ورم و خرابی می‌شوند. اکنون اگر برای اجرای تایل 60*60 در کیش به دنبال یک گروه با تجربه می‌گردید؛ می‌توانید روی آذین پیمان حساب کنید.

محتوای مرتبط: اجرای سقف کاذب pvc | سقف کاذب گچی ساده | انواع سقف کاذب


اجرای سقف کاذب تایل پی وی سی 60*60 در کیش

یکی از پرکاربردترین نوع سازه‌ها برای اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی، حمام، راهرو مراکز تجاری، اداری، آموزشی و … پی وی سی است. از آنجایی که پی وی سی در برابر رطوبت و حرارت مقاوم است از این کاربرد آن بسیار وسیع شده است.

اجرای سقف کاذب تایل پی وی سی 60*60 در کیش


اجرای سقف کاذب با طلق 60*60 در کیش

ورق‌های طلقی 60*60 از دیگر سازه‌های پرکاربرد است. این سازه در برابر رطوبت، حرارت بسیار مقاوم است. بی شک یکی از چشم نواز ترین ورق‌های طلقی ۶۰ در ۶۰ سقف‌های کاذب آسمان مجازی است. این نوع سقف‌ها زیبایی دکوراسیون داخلی شما را دو چندان نماید. از این تایل‌ها می‌تواند برای سقف سرویس بهداشتی و حمام و استخر و … بدون هیچ گونه نگرانی استفاده کرد. اکنون برای اجرای تایل 60*60 در کیش روی تیم با تجربه آذین پیمان که سال‌ها در این زمینه فعالیت دارد؛ حساب کنید.

1 Comment

  1. […] مرتبط: اجرای تایل 60*60 در کیش | انواع سقف کاذب | سقف کاذب رابیتس | سقف کاذب گچی ساده | […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما