کناف آشپزخانه در کیش

یکی از خدمات پردرخواست شرکت، آذین پیمان، اجرای کناف آشپزخانه است؛ چرا که به گفته بسیاری از بانوان، آشپزخانه قلب یک خانه است و باید به زیبایی اش اهمیت زیادی داده شود. از اجرای دکورهای زیبا مثل اجرای کناف سقف آشپزخانه میتواند بر روی ظاهر آن تاثیر بگذارید. اکنون اگر قصد کناف کاری سقف آشپزخانه را دارید در ادامه همراه ما باشید تا با زیباترین کناف آشپزخانه، جدیدترین کناف سقف آشپزخانه 2021 و انواع طرح ها و مزیت های آن آشنا شوید.

آنچه در مقاله کناف آشپزخانه می خوانیم:


مزیت های اجرای کناف آشپزخانه

کناف آشپزخانه مزیت های زیادی را به همراه می آورد که مهم ترین آن اجرای یک دکور زیبا و داشتن فضایی دلچسب با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه می باشد. با اجرای کناف آشپزخانه به جای سنگ کاری، گچ کاری به روش سنتی و … علاوه بر اینکه در هزینه ها صرفه جویی میشود؛ بلکه این پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان میرسید. اگر بخواهیم با اجرای کناف سقف آشپزخانه دکور آن را زیبا کنیم شاید نهایتا 3 روز وقت بگیرد ولی با عمل گچکاری و یا سنگ کاری حتی ممکن است چندین هفته طول بکشید. یکی از علت های کم شدن زمان اتمام اجرای کناف آشپزخانه، وجود تایل گچی از پیش ساخته شده است. اما در روش های دیگر، نیاز به کارهای بنایی دیگر وجود دارد.

از دیگر مزیت های اجرای کناف آشپزخانه، کم شدن میزان کثیف کاری منزل است. چرا که تایل گچی از پیش ساخته شده است و نحوه نصب کناف روی سقف آشپزخانه با ابزار آلات انجام میشود؛ یعنی دیگر به هیچ کنده کاری، ساختن ملات و … نیازی نیست.

دریافت مشاوره


اجرای کناف آشپزخانه را به دست حرفه ای ها بسپارید

دقت داشته باشید که اگر اجرای کناف آشپزخانه خود را به دست یک فرد حرفه ای و با تجربه بسپارید تا بتوانید از نتیجه کار خرسند باشید. همچنین از ایمن بودن سقف کاذب و عدم ترک برداشتن و خراب شدن کناف، اطمینان پیدا می کنید. متاسفانه یا خوشبختانه، تعداد افرادی که به حوزه کناف کاری روی آورده اند زیاد شده است؛ به خاطر همین پیدا کردن یک فرد باتجربه و حرفه ای بسیار سخت شده است.

از سویی هم می بینیم که افرادی که به کار بنایی مشخص هستند؛ دست به کناف کاری میزنند که این کار اصلا درست نیست! پس سعی کنید در انتخاب کناف کار، دقت زیادی به خرج دهید. در غیر این صورت با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد. اکنون تیم مجرب ما، با کسب تجربه در این چند سال اخیر، میتواند با اجرای زیباترین کناف آشپزخانه، دکور آن را چشمگیر کند.


با اجرای کناف آشپزخانه، خانه را از یکنواختی در بیاورید

همانطور که می دانید، طراحی داخلی خانه های آپارتمانی، تقریبا شبیه به هم هستند. تمامی مهندسین پروژه های ساختمانی انگار از یک طرح و معماری پیروی می کنند. وارد هر خانه ی آپارتمانی شویم؛ با یک طراحی داخلی رو به رو میشویم. اما اینکه چگونه خانه را خاص و متفاوت کرد؛ دیگر این بستگی به خلاقیت و ایده ما دارد.

جالب است بدانید که تنها کارهای ساختمانی دکوری که انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد؛ همین اجرای کناف کاری سقف است. کافی است چند نمونه از جدیدترین کناف آشپزخانه را ببینید و کمی خلاقیت چاشنی آن کنید و برای سقف آشپزخانه ی خود اجرا کنید؛ آن وقت است که می بینید، که از نظر داشتن زیباترین دکور و خانه ای خاص و جذاب، بر سر زبان ها می افتید.

با اجرای کناف آشپزخانه، خانه را از یکنواختی در بیاورید

با اجرای کناف آشپزخانه، خانه را از یکنواختی در بیاورید


کناف آشپزخانه اپن

وقتی وارد خانه های امروزی می شویم، محال است با آشپزخانه اپن رو به رو نشویم. در طراحی معماری خانه ها، آشپزخانه اپن باشد و در راستای پذیرایی قرار بگیرد؛ بسیار باب شده است. به همین دلیل، زیبایی و دکور آشپزخانه به شدت بر روی نمای کلی خانه ها به ویژه پذیرایی تاثیر می گذارد. به طور مثال اگر کناف آشپزخانه اپن با کناف پذیرایی در یک هماهنگی خوبی اجرا شده باشند؛ قطعا خانه را دلچسب و زیبا می کند. پس اگر قصد اجرای کناف آشپزخانه اپن را دارید، پیشنهاد می کنیم که ابتدا به دکور پذیرایی، عناصر موجود در آشپزخانه مثل کابینت ها و … توجه کنید و هماهنگ با آن ها جلو بروید.

نورپردازی روی کناف آشپزخانه

یکی از مهم ترین بخش های اجرای کناف آشپزخانه، نورپردازی آن است. وقتی اقدام به طراحی سقف کناف آشپزخانه می‌کنید، باید به ابعاد، اندازه‌ و رنگ کابینت‌ها و همچنین محل قرارگیری وسایل آشپزخانه از جمله یخچال توجه داشته باشید. این کار قطعا روی میزان انعکاس نور و کیفیت نورپردازی تاثیر میگذارد. به طور مثال اگر اندازه کابینت ها را در نظر بگیرید و مطابق با استاندارد ها، هالوژن ها نصب کنید؛ نور آن‌ها روی کابینت می تابد و با انعکاس نور، فضای درونی آشپزخانه آرام و چشمگیر می شود. در ادامه چند نمونه از طراحی کناف آشپزخانه را با هم میبینیم.

کناف آشپزخانه های کوچک

یکی از مهم ترین مسائلی که حین اجرای کناف آشپزخانه باید به آن توجه کنید؛ ابعاد و متراژ محیط آشپزخانه است. به عنوان مثال اگر آشپزخانه ی شما کوچک است پس باید به سراغ کناف های ساده بروید تا فضای آشپزخانه شما دلباز تر شود. به کار بردن مدل‌های پیچیده با طرح های جزئی برای طراحی سقف آشپزخانه کوچک به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. اما اگر آشپزخانه ی شما بزرگ است، دستتان برای انتخاب طرح کناف باز و آزادی عملتان بیشتر است. یعنی هم می‌توانید از کناف طرح ساده و مینیمال استفاده کنید و هم اینکه می‌توانید به سراغ طراحی مدل‌های پیچیده‌تر با جزئیات بیشتر بروید.

یکی دیگر از موضوعاتی که باید در اجرای کناف آشپزخانه های کوچک، به آن دقت کنید؛ رنگ کناف است. پیشنهاد می کنیم که برای اجرای کناف آشپزخانه های کوچک به سراغ کناف های رنگ روشن بروید. البته این مسئله زمانی که بازتاب نور طبیعی در کار نباشد، بسیار اهمیت پیدا می کند. در عوض اگر آشپزخانه شما بزرگ است، می توانید از کناف های تیره تر بهره ببرید. اما باز هم می گوییم که باید به میزان نور ورودی دقت کنید. چه آشپزخانه بزرگ باشد چه کوچک، اگر از نعمت نور طبیعی منع شده است؛ پس حتما باید به سراغ کناف های رنگ روشن بروید.

جدیدترین کناف آشپزخانه مدرن و کلاسیک

به طور کلی اکثر طرح خانه های امروزی به دو دسته مدرن و کلاسیک تقسیم می شوند و باید برای اجرای هر دکوری مثل اجرای کناف آشپزخانه، باید به طرح کلی منزل توجه کرد. به گفته ی طراحان برجسته، برای آشپزخانه هایی با طرح دکوراسیون های مدرن، سقف های کناف با طرح های هندسی و گوشه دار مانند طرح مستطیل و یا مربع می توانند انتخاب خوبی باشند.

همچنین برای نورپردازی کناف سقف آشپزخانه مدرن، بهتر است از چراغ ها ال ای دی که به صورت توکار هستند استفاده شود. اگر سقف آشپزخانه بزرگ است، میتوان از باکس نور مخفی هم به صورت دور تا دور استفاده کرد. برای اینکه جلوه آشپزخانه زیباتر شود، میتوان از یک کناف دیگر در وسط سقف آشپزخانه بهره برد. البته کناف وسط باید با دیگر عناصر همخوانی داشته باشد.

اما برای طراحی سقف آشپزخانه هایی با دکوراسیون کلاسیک، بهتر است از کناف سقف گرد، منحنی و دایره ای استفاده شود. همچنین برای نورپردازی روی این کناف ها، می توان علاوه بر هالوژن هایی که در فاصله مناسب از هم قرار گرفته اند؛ از لوستر های کریستالی با طراحی کلاسیک استفاده کرد.

مطالب مرتبط: کناف سقف | انواع مدل های کناف | سقف کاذب ساده و شیک | نورپردازی سقف کاذب | اجرای کناف روی گچ  | قیمت اجرای کناف

شیک ترین کناف آشپزخانه

یکی از شیک ترین طرح کناف آشپزخانه، استفاده از نوع خطوط نامتقارن در سقف و قسمت اپن است. امتداد کناف سقف آشپزخانه تا قسمت اپن و حتی ترکیب آن با اپن، بسیار شیک و منحصر به فرد میرسد.

زیباترین کناف آشپزخانه

خوشبختانه کناف، آنقدر انعطاف پذیر است که میتوانید هر مدل و طرحی که در ذهنتان دارید، بر روی سقف آشپزخانه ی خود اجرا کنید. اگر مدلی در ذهن ندارید میتوانید به زیباترین کناف آشپزخانه که تاکنون اجرا شده، ایده بگیرید. از خوبی های کناف این است که هیچ محدودیتی در اجرای هیچ طرحی ندارید. از اشکال هندسی گرفته تا غیر هندسی و طرح های پیچیده!

در ادامه تعدادی از مدل های طراحی سقف با کناف را نام برده‌ایم که می‌توانید آن‌ها را برای طراحی سقف آشپزخانه نیز به کار ببرید.

 • طرح سقف کناف دو پله
 • طرح سقف کناف منحنی
 • طرح سقف کناف مشبک
 • طرح سقف کناف مستطیل
 • طرح سقف کناف دایره ای
 • طرح سقف کناف مدل الواری
 • طرح سقف کناف مدل مربع
 • طرح سقف کناف مدل سینوسی
 • طرح سقف کناف مدل موجدار
 • و صد ها طرح سقف کناف دیگر

آخرین سخن درباره اجرای کناف آشپزخانه

در آخر باید عنوان کرد تعداد طرح ها و مدل های کناف سقف آشپزخانه بسیار زیاد است و از آنجایی که طراحی و اجرای کناف متناسب با فضای هر آَشپزخانه، سلیقه و نوع دکور متفاوت است؛ پس پیشنهاد می کنیم که برای داشتن بهترین و زیباترین مدل سقف کناف آشپزخانه با گروه آذین پیمان در تماس باشید تا طراحان خلاق و با تجربه، طرح کناف سقف آشپزخانه منحصر به فرد و مخصوص به خانه شما را طراحی کنند و در کمترین زمان ممکن آن را اجرا کنند. در حال حاضر اگر تمایل دارید با متخصصین کاربلد ما گفت و گو کنید، با ما تماس بگیرید.

2 Comments

 1. […] [محتوای مرتبط: اجرای سقف کاذب pvc در کیش | سقف کاذب برای پذیرایی | کناف آشپزخانه] […]

 2. […] مطالب مرتبط: قیمت اجرای کناف | آموزش کامل اجرای کناف | سقف کاذب برای پذیرایی | اجرای کناف روی گچ | کناف در کیش | سقف کاذب ساده و شیک | کناف آشپزخانه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما