درباره ما

آذین‌پیمان کیش

شرکت آذین پیمان کیش در سال 1395 (شماره ثبت ۱۳۳۰۴) به عنوان عضوی از خانواده بزرگ سازندگان ابنیه و طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی و خارجی، شروع به فعالیت نمود.

این شرکت در سالهای اخیر به عنوان یکی از شرکتهای موفق جزیره کیش در انجام پروژه های مختلف ساختمانی با سرلوحه قراردادن کیفیت بهتر در چهارچوب زمانبندی ، جلب رضایت و اعتماد کارفرما گام های موفقی برداشته است.

مدیریت شرکت بر این باور است که با بهره گیری از دانش روز و استفاده از نیروهای با انگیزه و جوان و بهرهگیری از تجربیات ذی قیمت پیشکسوتان و رعایت اصل مهم مشتری مداری خواهد توانست به عنوان چند شرکت برتر در این عرصه ، نقش آفرینی کند.

تماس با ما
 

مشتریان وفادار آذین پیمان کیش

 
دانشگاه تهران-1

دانشگاه تهران

حفاری دانا-1

حفاری دانا

هتل شایگان-1

هتل شایگان

تله کیش-1

شرکت تله کیش

شرکت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد

سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش

هلال احمر

سازمان هلال احمر

هتل ترنج

هتل ترنج کیش

عمران آب و خدمات کیش

عمران آب و خدمات کیش

از جمله خدمات آذین پیمان

آذین پیمان کیش ارائه دهنده خدمات دکوراسیون داخلی و دکوراسیون خارجی در جزیره زیبای کیش می باشد. از جمله خدماتی که توسط این شرکت ارائه می گردد می توان به : اجرای سقف کاذب در کیش، نقاشی ساختمان در کیش، اجرای کاشی و سرامیک در کیش، گچ کاری دیوار در کیش، اجرای ایزوگام در کیش، اجرای کابینت و ام دی اف در کیش و همچنین تاسیسات ساختمان اشاره کرد.

شما می توانید پیش از هر اقدامی و قبل از بازسازی ساختمان مورد نظر خود را مشاوره رایگان مهندس علی سالاری بهره مند شوید. ما در آذین پیمان بهترین گزینه ها را به شما معرفی می کنیم. جهت برقراری ارتباط با شرکت آذین پیمان با شماره های 07644424307 یا 09347688425 تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما